Gdy jest do zaaranżowania architektura miejska, do akcji podchodzi firma Astrini Design, tworząca niepowtarzalny charakter przeciętnego miasta. Zamiarem Astrini jest zaaranżowanie w placach publicznych warunków do odpoczynku i zmotywowanie ludzi do aktywności.

Zmień otaczający Cię świat

krajobrazTo skomplikowane wyzwanie, lecz dzięki niebanalnym wyrobom Astrini jest ono realne. Właściwe kreowanie przestrzeni jest ciężkie, lecz w Astrini tworzą sami specjaliści, których pasją jest ubarwianie nudnych szarości. Miejsca zabaw, parki czy hotelowe ogródki – tam, gdzie zapragniesz postawić rewelacyjne, barwne meble, wystarczy jedynie skontaktować się z pracownią Astrini. Trudni się ona tworzeniem ławek, nietypowych siedzeń i pozostałych mebli, które pozwolą przypadkowemu spacerowiczowi komfortowo zasiąść na placu i choćby w środku hałaśliwego miasta odnaleźć odrobinę ukojenia. Komfortowe ławki miejskie funkcjonują już w wielu polskich miejscowościach i cieszą się ogromnym zaciekawieniem. Są niezwykle modernistyczne, kolorowe i komfortowe, wykonane z tworzywa, czyli także lekkie i proste w montażu. Designerów Astrini Design fascynuje architektura krajobrazu miejskiego – ciasnej, głośnej przestrzeni, która codziennie się zmienia, powiększa. Wszelkie przedmioty, jakie powinny stać w centrach miast muszą być nowoczesne oraz futurystyczne, by spełniały wymagania nie tylko obecnych, lecz również przyszłych generacji.

Wejdź na witrynę www pracowni i zobacz, jakie doskonałe meble już zrealizowano, i jak dużo możliwości dają lekkie, odważne ławki parkowe zaaranżowane w niewielkiej przestrzeni.

Więcej informacji pod adresem: http://www.astrini-design.pl