Ci, którzy uwielbiają nietypowe aranżacje mieszkań i niebanalny styl perfekcyjnie udekorowanego wnętrza, muszą zafundować sobie fototapetę, na przykład w kuchni lub toalecie. Tak udekorowana łazienka podkreśla osobowość jej dekoratora i pokazuje jego dobry smak.

Szkło ma swój urok

panele szklaneŻeby fototapeta mogła być odpowiednio zabezpieczona przed zabrudzeniami, odbarwieniem i uszkodzeniami fizycznymi, musi zostać powleczona specjalnym przezroczystym elementem. Istnym hitem pośród paneli szklanych układanych w domach są panele kuchenne, które świetnie komponują się z modernistycznymi, intensywnie kolorowymi wnętrzami. Takie elementy wykonywane są ze szkła specjalnego, bardzo wytrzymałego na zniszczenia i zarysowania, a dodatkowo przedsiębiorstwo wykonuje druk na szkle z grafiką wybraną przez klienta.

Szklane panele – szklane balustrady, panele kuchenne, druk na szkle

Firma Szklane Panele trudni się wykonywaniem takich właśnie witryn, paneli do fototapet, a również innych elementów, które mogą posłużyć jako dekoracja albo przedmiot specjalny, jak szklane balustrady. Trudni się także klejeniem witraży, również tych wielkich, wystawianych w świątyniach. Lecz głównym profilem firmy jest wykonywanie szklanych, błyszczących paneli stawianych na fototapety. Powinny one być nie tylko wytrzymałe, ale także perfekcyjnie wykrojone, z zachowaniem odpowiednich wymiarów.

Wyroby te są więc wykonywane jedynie pod życzenie zamawiającego. Możesz wcześniej obejrzeć dotychczasowe wyroby ze szkła zrobione przez przedsiębiorstwo, jakie są pokazane na witrynie głównej. Piękne lustra z grafiką wyglądają gsutownie, są szybkie do umycia i bardzo długowieczne.