Oświetlenie ledowe można zastosować w każdym domu. Dzięki niemu poszczególne pomieszczenia w domu czy w mieszkaniu nabierają zupełnie innego charakteru. Oświetlenie ledowe jest ponadto energooszczędne, dzięki czemu można zmniejszyć wysokość rachunków za energię elektryczną.

LED, czyli najlepsze żarówki

lampy ledZazwyczaj w nowych domach lub mieszkaniach po remoncie stosuje się podwieszane sufity wykonane z płyt kartonowo-gipsowych. Pod takim sufitem można przeciągnąć wszystkie kable zasilania elektrycznego, a w wywierconych otworach można umieścić lampki ledowe. Okazuje się, że żarówki led Łódź odznaczają się dość długim okresem ich użytkowania. Są znacznie bardziej wydajne i o wiele bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki. Bardzo dużą zaletą oświetlenia led jest również to, że światło jest skupione w jednym miejscu. Dzięki temu można oświetlić, jakąś jedną powierzchnię w domu, np. przestrzeń nad kuchnią, kącik do czytania itp.
W dekorowaniu i wyposażaniu wnętrz doskonale sprawdzają się również taśmy led. Można nimi udekorować załamania sufitów i podkreślić bardziej obniżone części sufitu np. fale, płyty itp. Taśmy led dostępne są w wielu różnych kolorach np. w kolorze białym, żółtym, czerwonym, zielonym czy niebieskim. Można kupić także taśmy w kolorze multi, czyli połączenie kilku różnych kolorów lampek w ramach jednej taśmy. Do podłączenia taśmy ledowej można wykorzystać zasilacz led, który będzie chronił lampki przed spaleniem w razie nagłych przepięć prądu elektrycznego.

Żarówki ledowe doskonale sprawdzają się także jako dekoracje świąteczne, które można umieścić zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz.

Więcej informacji można znaleźć na: ledcube.pl