Dylemat dotyczący tego, gdzie kupić mieszkanie, związany jest nie tylko z lokalizacją, ale też rodzajem rynku. Nie zawsze mieszkania na rynku pierwotnym muszą być droższe od tych z drugiej ręki, szczególnie w przypadku, gdy podliczy się koszty ewentualnych remontów i prac wykończeniowych. Z tego powodu inwestycje deweloperskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie ciekawie wygląda rynek nieruchomości w Bydgoszczy, gdzie mieszka blisko 330 tysięcy mieszkańców i wciąż powstają nowe inwestycje.

Co powinno mieć nowoczesne mieszkanie w Bydgoszczy?

mieszkanie z miejscem postojowymPowodów, dla których warto zamieszkać w Bydgoszczy, jest wiele – to dobrze skomunikowane miasto, ośrodek akademicki oraz stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Deweloperzy oferują ciekawe oferty mieszkaniowe w atrakcyjnych lokalizacjach. Chcąc zapewnić swoim inwestycją wyższą stopę zwrotu, deweloperzy starają się wybierać dobrze skomunikowane, spokojne i ciekawe lokalizacje. Możliwość mieszkania na zamkniętym osiedlu, które objęte jest ochroną i monitoringiem, to jedna z kluczowych korzyści, jakie są oferowane obecnie przez deweloperów. Do budowy nowych budynków wykorzystuje się materiały budowlane wysokiej jakości, a technologie budowlane są zgodne z najnowszymi wymaganiami. Oznacza to wysoką trwałość oraz niższe koszty w przyszłości. Chcąc kupić nowoczesne mieszkanie z miejscem postojowym w Bydgoszczy, warto zapoznać się z ofertami na rynku pierwotnym.

mieszkanie z miejscem postojowymPrzypisane do mieszkania miejsce parkingowe to znaczne ułatwienie. Dotyczy to nie tylko osób, które posiadają własne samochody, ale też ich gości. Zakup mieszkania na rynku pierwotnym daje szerokie możliwości w kwestii wykończenia go w taki sposób, który będzie zgodny z gustem oraz oczekiwaniami kupującego. Trzeba jednak pamiętać, że czas oczekiwania na ukończenie inwestycji może wynosić nawet 2 lata. Im wcześniej podpisze się umowę z deweloperem, tym bardziej korzystne będą jej warunki. Mieszkanie na nowym osiedlu to także wysoki prestiż – jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie swojego statusu społecznego. Na komfort życia w nowym mieszkaniu wpłyną takie parametry jak metraż, liczba pokoi i piętro. W nowoczesnych budynkach standardem są windy, dzięki którym można szybko dostać się nawet na najwyższe kondygnacje.

Przypisane miejsce postojowe może znajdować się pod gołym niebem lub we wspólnym garażu. W ofercie deweloperów można znaleźć także mieszkania z ogródkami, które ulokowane są na parterach domów wielorodzinnych. Warto dokładnie policzyć koszt, jaki będzie związany z wykończeniem nowego mieszkania po jego zakupie.