Poczucie ochrony na drodze jest niezwykle ważne. Spółka AluFast pochodząca z Trójmiasta potraktowała to bardzo poważnie i zdecydowała zająć się produkcją, sprzedażą i serwisem barierek.

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa

barierki drogoweBarierki ochronne proponowane przez AluFast wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Barierki drogowe z łatwością montuje się a stosowane są przede wszystkim z racji bezpieczeństwa na przykład w takich obszarach jak mosty, wiadukty, czy chodniki. Działalność dba o jakość swoich artykułów, dlatego barierki zabezpieczające są niezwykle wytrzymałe i praktyczne. Wszystkie artykuły proponowane przez firmę są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz posiadają gwarancję wykonawcy. Ponadto, ich estetyczny design sprawi, że każda droga będzie prezentować się dobrze.

AluFast – barierki drogowe i zabezpieczające

AluFast oferuje 3 kolory barierek: zielony, żółty i niebieski ale funkcjonuje także wybór zostawienia ich bez pokrycia kolorem. Wszystkie barierki są pokryte cynkiem oraz mają odmienne wymiary, zależne od miejsca ich przeznaczenia. Zaletą przedsiębiorstwa jest niewielki koszt transportu, gdyż już od 1 zł netto za kilometr obliczane w obie strony. Ostateczny koszt przesyłki i inne detale są do uzgodnienia po realizacji transakcji. Ponadto, AluFast daje wybór odbioru towaru osobiście. Oprócz barierek bezpieczeństwa, spółka posiada w ofercie między innymi barierki przenośne, zabezpieczenia robót oraz słupki drogowe.

Dowolna osoba zainteresowana zakupem przedmiotów oferowanych przez AluFast lub mająca obiekcje, może porozumieć się z profesjonalistami w tej branży dzięki infolinii, e-maila albo kwestionariusza kontaktowego, który znajduje się w witrynie internetowej AluFast.