Na rynku pojawia się coraz więcej firm deweloperskich, zarówno specjalizujących się w domach budowlanych, jak i drewnianych. Jest ich tak dużo, że muszą wymyślać coraz to nowsze i lepsze sposoby reklamowania. Banery, reklama prasowa czy strona internetowa to tylko podstawa.

Aranżacja wnętrz podkreślająca wygląd domu

aranżacja wnętrzCzy można wymyślić jeszcze coś ciekawego, co przyciągnie klientów? Nowatorskim rozwiązaniem jest wybudowanie domu pokazowego. Wiąże się to co prawda z wielkimi kosztami, ale na pewno robi wrażenie. Jest to na pewno rewelacyjnie rozwiązanie szczególnie dla budownictwa drewnianego, które nie ma w naszym kraju jeszcze wielu zwolenników. Nie każdy wierzy w trwałość drewna i nie wie też czy chciałby cały czas przebywać w czymś, co przypomina mu chatkę góralską lub nadmorską. Żeby jednak taki dom wyglądał jak należy to trzeba także zbadać o wnętrza. Aranżacja wnętrz domów w Lublinie na pokaz na pewno powinna podkreślać urok samego budynku. Nie może tez być przesadzona, ani zbyt jaskrawa. Powinno się stawiać na jasne kolory, niezbędne meble i uniwersalne dodatki do wnętrz. Sprawdzi się styl klasyczny, skandynawski, japoński, czy nowoczesny, ale bez zbyt designerskich mebli. Takie wnętrze będzie się podobało większości odwiedzających, a przy tym pobudza wyobraźnię bardziej niż wnętrze kolonialne czy w stylu chińskim, które nie daje wiele możliwości zmiany, bez ponownego aranżowania całego pomieszczenia.

aranżacja wnętrzWażne jest także to, by podkreślić to co najlepsze i najbardziej innowacyjne w budynku. Jeśli obecne są duże przeszklenia okienne to nie należy stawiać tam kanap zasłaniających widok tylko zostawić tę przestrzeń wolną. Jeśli stawia się na ciekawe zestawienia materiałów drewnianych na podłogach i ścianach to nie powinno dodawać się dywanów, czy wielkich meblościanek. We wnętrz pokazowym przydają się też osobiste akcesoria. Nie chodzi tu jednak o zdjęcia czy pamiątki, bo te będą odstraszały klientów. Można jednak położyć książkę na stoliku nocnym, misę z owocami w kuchni, czy postawić wazon z kwiatami na stole w pokoju dziennym. To sprawia, że wnętrze wydaje się przytulniejsze i łatwiej jest klientowi wyobrazić sobie, że będzie w nim mieszkał. Budując dom pokazowy warto zadbać także o jego otoczenie. Nie trzeba projektować całego ogrodu, ale trawnik czy żywopłot powinny być zadbane i zachęcać do wejścia do domu.

Do tego jakieś rabatki z kwiatami, czy ładny pojazd na pewno zrobią dobre wrażenie, a cena ich wykonania nie będzie wysoka. Warto zadbać o dobrą aranżację wnętrz pokazowego domu, co bez wątpienia zostanie docenione przez kupujących.